O mnie

Miło mi będzie przedstawić Państwu moją ofertę tłumaczeniową. Nazywam się Hector Huilca Castillo, jestem tłumaczem przysięgłym języka hiszpańskiego od 2004 r.

Zostałem wpisany na:

– Listę tłumaczy przysięgłych języka hiszpańskiego prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości RP pod numerem TP/3564/05,

– Listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Unii Europejskiej i Współpracy Hiszpanii pod numerem Nº T- IJ 11036.

Jestem rodowitym Peruwiańczykiem. Język hiszpański jest moim ojczystym językiem. Doświadczenie jako tłumacz zdobywałem już podczas studiów prawniczych na UMK w Toruniu, ale największe doświadczenie w dziedzinie tłumaczeń zdobyłem pracując przez wiele lat i nadal współpracuję jako tłumacz dla Sądownictwa, Prokuratury i Policji na terenie całego kraju oraz dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Dodatkowym atutem jest moje kilkunastoletnie doświadczenie w pracy tłumacza przysięgłego, a także krótkie i zawsze dotrzymywane terminy oraz konkurencyjne ceny.